Ankara İhtisas

Voleybol

Derslerimiz

Detaylar için İletişim İçin

Voleybol derslerimizin içeriğiVoleybolun Amacı :


Voleybol çocuklarımızın, gelişim çağında hem ahlaklı ve güzel davranışlara sahip olmasını, hem de sağlıklı bir vücudu olmasını destekler. Çocuklar voleybol oynadığı sürece hayatlarını daha küçük yaşlarda programlamayı ve disipline sokmayı öğrenerek diğer çocuklara oranla hem fiziksel hem sosyal hem de zihinsel anlamda daha hızlı gelişirler.
ANTRENMAN GÜN VE SAATLERİ

Cumartesi

Pazar

15:30-16:30 15:30-16:30


CHALLENGEVOLLEY :


Kendine vakit ayırmanın tam zamanı…

18 yaş ve üzeri seviyesi ne olursa olsun kadın – erkek herkesin katılabileceği yetişkin voleybol takımlarımıza katılabilirsiniz. İsterseniz tek, isterseniz arkadaşlarınızla isterseniz takımınız ile gelebilirsiniz. Amatör voleybol oynayan, voleybola gönül veren hekes bizimle iletişime geçerek var olan gruplarımıza kayıt yaptırabilir. Ya da siz yeni bir takım kurarak karşınızdaki takıma meydan okuyabilirsiniz.

İletişim İçin


img

Hakkımızda

Vizyonumuz Ve Biz

Küçük yaşlardan itibaren sporcu olarak başladığımız, gerek sayısız başarılarımızla gerekse bu süreçte edindiğimiz tecrübelerle beraber bu alanda antrenörlük eğtimlerini tamamlamış ekibimiz alanında uzman eğitmenler ile kendimizi geliştirme yolunda sizlere en kaliteli eğitimi sunmaktadır.

Eğitim Verdiğimiz Yerler ve Lokasyonumuz

Eğitimlerimizi Ankara'nın merkezinde bulunan gerek hijyeniyle gerek tesisiyle herkesin memnun olduğu Ayten Şaban DİRİ Sporkompleksi'inde yarı olimpik yüzme havuzunda yapmaktayız. Havuzumuz 5 kulvardan oluşup 25 metrelik kulvarlara sahiptir. Eğitimin kademeli, verimli ve kaliteli geçmesi adına hem 120 cm ve 140 cm derinliğe sahip iki tarafı vardır.

İletişim İçin

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Phone

0(554) 533 19 10Whatsapp

0(554) 533 19 10

Adres

Ayten Şaban Diri Spor Kompleksi Mutlukent Mah. 2031 Sok. No:3/2 Beysukent, 06061 Çankaya/Ankara