Ankara İhtisas

Drama

Derslerimiz

Detaylar için İletişim İçin

Drama derslerimizin içeriğiDRAMANIN ÇOCUK GELİŞİMİNE ETKİLERİ :


Drama hayata dair her şeyi ‘’yaparak-yaşayarak’’ öğreten bir eğitim aracıdır. Öğrenme sürecindeki çocukların hayal gücünü, imgeleme yeteneğini ve duygularını ortaya koyar. Drama çocuğun kolay öğrenmesini, öğrendiğini rahatlıkla pratiğe dökmesini sağlar. Drama sosyal gelişimi, dil gelişimini, bedensel gelişimi destekler. Bir grup içinde çekinmeden kendini ifade etme, bir gruba dahil olma, düşüncelerini rahatça ifade edebilme, sorun çözme, anlama-dinleme ve kavrama yetisi kazandırır.
DERSLERİMİZİN GÜN VE SAATLERİ

Pazartesi

Perşembe

16:30 17:30img

Hakkımızda

Vizyonumuz Ve Biz

Küçük yaşlardan itibaren sporcu olarak başladığımız, gerek sayısız başarılarımızla gerekse bu süreçte edindiğimiz tecrübelerle beraber bu alanda antrenörlük eğtimlerini tamamlamış ekibimiz alanında uzman eğitmenler ile kendimizi geliştirme yolunda sizlere en kaliteli eğitimi sunmaktadır.

Eğitim Verdiğimiz Yerler ve Lokasyonumuz

Eğitimlerimizi Ankara'nın merkezinde bulunan gerek hijyeniyle gerek tesisiyle herkesin memnun olduğu Ayten Şaban DİRİ Sporkompleksi'inde yarı olimpik yüzme havuzunda yapmaktayız. Havuzumuz 5 kulvardan oluşup 25 metrelik kulvarlara sahiptir. Eğitimin kademeli, verimli ve kaliteli geçmesi adına hem 120 cm ve 140 cm derinliğe sahip iki tarafı vardır.

İletişim İçin

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Phone

0(554) 533 19 10Whatsapp

0(554) 533 19 10

Adres

Ayten Şaban Diri Spor Kompleksi Mutlukent Mah. 2031 Sok. No:3/2 Beysukent, 06061 Çankaya/Ankara