Ankara İhtisas

Özel Yüzme

Derslerimiz

Detaylar için İletişim İçin

Özel yüzme derslerimizin içeriğiSuda Güvenlik Yüzme Eğtimi:


Su korkusu ya da farklı sebeplerle kendini suyun üstünde güvende hissetmeyenler için yapılan bu çalışmalar, suyun içinde uzanma, nefes kontrolü gibi teknik çalışmalarda yapılmaktadır.


Temel Teknik Yüzme Eğitimi:


Bu çalışmalarada, suyun üstünde kendini güvende hisseden ve uzanma nefes kontrolü gibi çalışmalar yeterli seviyede olan kişiler için serbest yüzme ve sırt yüzme sitilleri öğretilmektedir.


Dört Teknik Yüzme Eğitimi:


Bu aşamada Serbest, Sırt Üstü yüzme sitilleri dahil olup Kelebek ve Kurbağalama yüzme eğitimi verikmekte olup teknik hataların düzeltilmesi ve geliştirilmesi için yapılan çalışmalardır.


*Yüzme eğitimini tamamlayan kişiler formlarını korumak ve yüzme tekniklerini geliştirmek için antrenörlerimizden antreman programı ve teknik analiz gibi gibi konularda destek isteye bilirler.


*5-12 yaş arası çocuklarımıza profesyonel yüzme eğitimi verilir ve yeterli seviyeye geldikten sonra lisans çıkartılarak takıma alınır

İletişim İçin

Ders İçi Fotoğraflar


Veli İzleme Alanlarımız


img

Hakkımızda

Vizyonumuz Ve Biz

Küçük yaşlardan itibaren sporcu olarak başladığımız, gerek sayısız başarılarımızla gerekse bu süreçte edindiğimiz tecrübelerle beraber bu alanda antrenörlük eğtimlerini tamamlamış ekibimiz alanında uzman eğitmenler ile kendimizi geliştirme yolunda sizlere en kaliteli eğitimi sunmaktadır.

Eğitim Verdiğimiz Yerler ve Lokasyonumuz

Eğitimlerimizi Ankara'nın merkezinde bulunan gerek hijyeniyle gerek tesisiyle herkesin memnun olduğu Ayten Şaban DİRİ Sporkompleksi'inde yarı olimpik yüzme havuzunda yapmaktayız. Havuzumuz 5 kulvardan oluşup 25 metrelik kulvarlara sahiptir. Eğitimin kademeli, verimli ve kaliteli geçmesi adına hem 120 cm ve 140 cm derinliğe sahip iki tarafı vardır.

İletişim İçin

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Phone

0(506) 929 94 660(554) 533 19 10

Whatsapp

0(506)929 94 66

Adres

Ayten Şaban Diri Spor Kompleksi Mutlukent Mah. 2031 Sok. No:3/2 Beysukent, 06061 Çankaya/Ankara