Ankara

İhtisas

Okçuluk

Detaylar için
İletişim İçin

Okculuk Ders İçeriğimizOkçuluğun çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine pek çok faydası vardır.


Çocuklar günlük yaşantılarında sırt kaslarını kullanmazlar. Öne doğru çok fazla iş yaptıklarından duruş ve postür bozuklukları meydana gelir. Okçuluk tüm vücudu özellikle sırt ve kol kaslarını çalıştırarak çocuklardaki duruş bozukluklarının giderilmesine büyük destek olur.


Okçuluk bireysel bir spordur ve kişi kendi öz kontrolü ile başarmanın tadına varır. Ok atarken tüm vücuda hakim olmak ve kontrol etmek gerekir. Antrenman yaptıkça bu özellikler gelişir.


Stresle başa çıkmayı öğrenirler, günlük hayatta yaşanan stres ve kaygıları okçuluğun sağladığı disiplinle çözerler. Motivasyonları güçlenir ve geleceğe bir hedef belirleyerek ilerleyebilirler. Günümüz çocuklarında sıkça görülen dikkat dağınıklığını tedavi etmede de faydalıdır. Ok atarken odaklanmak gerektiği için çocuğun konsantrasyonu artar. Böylece dikkat dağınıklığı yaşayan çocuklarda olumlu gelişmeler görülür.
ANTRENMAN GÜN VE SAATLERİ

Cumartesi

Pazar

Pazar

14:00-15:00 15:00-16:00 17:30-18:30

Deneme derslerimiz ücretisizdir

İletişim İçin

Tesis İçi Fotoğraflar


img

Hakkımızda

Vizyonumuz Ve Biz

Küçük yaşlardan itibaren sporcu olarak başladığımız, gerek sayısız başarılarımızla gerekse bu süreçte edindiğimiz tecrübelerle beraber bu alanda antrenörlük eğtimlerini tamamlamış ekibimiz alanında uzman eğitmenler ile kendimizi geliştirme yolunda sizlere en kaliteli eğitimi sunmaktadır.

Eğitim Verdiğimiz Yerler ve Lokasyonumuz

Eğitimlerimizi Ankara'nın merkezinde bulunan gerek hijyeniyle gerek tesisiyle herkesin memnun olduğu Ayten Şaban DİRİ Sporkompleksi'inde yarı olimpik yüzme havuzunda yapmaktayız. Havuzumuz 5 kulvardan oluşup 25 metrelik kulvarlara sahiptir. Eğitimin kademeli, verimli ve kaliteli geçmesi adına hem 120 cm ve 140 cm derinliğe sahip iki tarafı vardır.

İletişim İçin

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Phone

0(554) 533 19 10Whatsapp

0(554) 533 19 10

Adres

Ayten Şaban Diri Spor Kompleksi Mutlukent Mah. 2031 Sok. No:3/2 Beysukent, 06061 Çankaya/Ankara