Ankara

İhtisas

Kick Boks

Detaylar için
İletişim İçin

Kick Boks Ders İçeriğimizKick Boks tarihsel olarak karate, thai boks (Tayland boksu) ve batı boksu sporlarından geliştirilmiş, genellikle kendini savunma amacıyla, tekme ve yumruğa dayalı ayakta yapılan bir dövüş sporudur. Kick boks yapan kişinin tüm vücudu koordinasyonlu şekilde çalışır.


- Aerobik enerji sistemi daha fazla kullanılan bu branşta kişiler yüksek kalori harcar.

- Düzenli yapılan kick boks, hem stresi azaltır hem de kişinin deşarj olmasını sağlar.

- Kişilerde koordinasyonun gelişmesine yardımcı olur. Özellikle sporla beraber el, göz, ayak gibi uzuvların koordinasyonu daha uyumlu hale gelir.

- Yapılan savunma sporu kişilerin daha hızlı düşünme kapasitesinin oluşmasını sağlar.

- Kişisel özgüven duygusunun artmasını sağlar.

- Spor esnasında kalp hızlı çalışır ve bu sayede vücuda daha fazla oksijen girer. Bu sayede vücutta biriken toksinler de daha kolay atılır.

- Çalışmalar esnasında sporcular endorfin hormonu salgılayarak daha mutlu daha istekli şekilde antrenman yapmasını sağlar.
Bire bir özel derslerimiz mevcuttur.
ANTRENMAN GÜN VE SAATLERİ

Cumartesi

Pazar

14:00-15:00 15:00-16:00

Deneme derslerimiz ücretisizdir

İletişim İçin

Tesis İçi Fotoğraflar


img

Hakkımızda

Vizyonumuz Ve Biz

Küçük yaşlardan itibaren sporcu olarak başladığımız, gerek sayısız başarılarımızla gerekse bu süreçte edindiğimiz tecrübelerle beraber bu alanda antrenörlük eğtimlerini tamamlamış ekibimiz alanında uzman eğitmenler ile kendimizi geliştirme yolunda sizlere en kaliteli eğitimi sunmaktadır.

Eğitim Verdiğimiz Yerler ve Lokasyonumuz

Eğitimlerimizi Ankara'nın merkezinde bulunan gerek hijyeniyle gerek tesisiyle herkesin memnun olduğu Ayten Şaban DİRİ Sporkompleksi'inde yarı olimpik yüzme havuzunda yapmaktayız. Havuzumuz 5 kulvardan oluşup 25 metrelik kulvarlara sahiptir. Eğitimin kademeli, verimli ve kaliteli geçmesi adına hem 120 cm ve 140 cm derinliğe sahip iki tarafı vardır.

İletişim İçin

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Phone

0(554) 533 19 10Whatsapp

0(554) 533 19 10

Adres

Ayten Şaban Diri Spor Kompleksi Mutlukent Mah. 2031 Sok. No:3/2 Beysukent, 06061 Çankaya/Ankara